Mgr. Martina Dvořáková

Jmenuji se Martina Dvořáková, v roce 2013 jsem úspěšně zakončila magisterské studium v oboru fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Už během studia a následně po jeho ukončení jsem dále absolvovala řadu kurzů pro další sebevzdělávání v oblasti jak masáží tak aktivního cvičení.

Vzhledem k tomu, že miluji pohyb ale i relaxaci, chtěla jsem tyto dvě oblasti propojit a tak vznikl koncept mých aktivit zde v Mondea Centru. Je skvělé, že právě toto centrum umožňuje nabídnout klientům čerpat z těchto dvou tak odlišných a současně tak neoddělitelných  oblastí.

Pod mým vedením je v centru možné navštívit cvičení pro těhotné maminky, pro ženy po porodu (kterákoli žena jakkoli dlouho po porodu) a pro zpestření středečních dopoledních hodin pořádám tanečky pro maminky s dětmi v šátku či nosítku. Výhledově jsou v plánu kruhové funkční tréninky pro ženy i muže. Sledujte naše webové stránky a facebook a určitě se dozvíte včas vše potřebné.

Jsem ráda, že Vám mohu nabídnout své zkušenosti a radost z mnou dávané energie ať už pro cvičení nebo masáž. Neváhejte se ne mne obrátit.

Mgr. Martina Dvořáková

Ceník masáží a certifikáty najdete zde.