Lenka Nedvědilová

Jmenuji se Lenka Nedvědilová, tanec mě provází celým životem a to konkrétně od čtyř let. V průběhu svého tanečního života jsem prošla téměř všemi tanečními styly (např. balet, rock´n´roll, disco dance, scénický, společenský a latinskoamerický tanec, street dance/break dance) a v životě mě všechny tyto styly ovlivnily a zformovaly můj taneční projev.

Tanci se od svých patnácti let věnuji i jako lektorka a připravuji choreografie na soutěže i vystoupení nejrůznějšího charakteru. Od svých sedmi let jsem mimo jiné navštěvovala pěvecký sbor Bambini di Praga a samozřejmě i zpěv formuje můj tanec a to především v rámci poslechu hudby.

Mám již za sebou i natáčení klipů a různých reklam, vystoupení v rámci firemních akcí, večírků apod., benefiční a jiné koncerty, módní přehlídky a další. Kromě stavění soutěžních choreografií se i já účastním soutěží, jak formačního charakteru, tak i jako jednotlivec, či menší skupina v rámci battlů. Největší úspěch v rámci D4U je 1.místo na BEAT STREET 2012 s choreografií "Funky odyssey".